Kalejdoskop

Kalejdoskop 2019
 

 

V  Międzynarodowy Festiwal Teatrów Młodzieżowych „Kalejdoskop" 24 - 26 maja 2019 r.

 

"Ludzie, którzy są pełni energii.
Miejsce, które zapiera dech.
Teatr, który zachwyca barwami form
niczym szkiełka w Kalejdoskopie" 

Festiwal organizowany jest w Gardzienicach, gm. Piaski, woj. lubelskie i ma formę konkursu, w którym biorą udział młodzieżowe amatorskie grupy teatralne, których większość obsady stanowią osoby w wieku 13 – 19 lat. 

Zgłaszane przedstawienia mogą być oparte o wszelkie istniejące formy wypowiedzi teatralnej i powinny mieścić się w przedziale czasowym 20 – 40 minut. Łączny czas na montaż i demontaż scenografii nie mogą przekroczyć 20 min.

Ostateczny termin nadesłania zgłoszeń oraz szczegóły dot. festiwalu znajdują się w regulaminie w zakładce "Karta zgłoszeń i regulamin 2019"
Zachęcamy do polubienia i obserwowania naszej strony na Facebooku: fb.com/Kalejdoskop

 

Projekt zrealizowano przy pomocy finansowej Województwa Lubelskiego.

 


 

ZESPOŁY ZAKWALIFIKOWANE:

- Teatr Inwencja (Lublin)

– Teatr DDS ATD (Słowacja)

- Teatr Absurdalni (Piotrków Trybunalski)

- Teatr Satyry Zielona Mrówa (Lublin)

– Teatr Supeł (Rybnik – Boguszowice

– Teatr Sokół (Wadowice)

–Teatr W kieszeni (Węgorzów)

– Teatr Kaprys M (Łapy)

- Teatr Wyjście (Stalowa Wola

Teatr Z Jednej gliny (Bolesławiec)

 


 

 

Zachęcamy do obejrzenia relacji z Festiwalu:

Dzień I

  • Rozpoczęcie III Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Młodzieżowych Kalejdoskop
    https://www.facebook.com/970795999689516/videos/978587305577052/
  • Teatr Kaprys M2 (Łapy) - "Odcienie"
    https://www.facebook.com/970795999689516/photos/pcb.978610722241377/978609838908132/?type=3&theater
    https://www.facebook.com/970795999689516/videos/978765295559253/

  • Teatr "Wyjście" (Stalowa Wola) – „Wojenka"
    https://www.facebook.com/970795999689516/photos/pcb.978749088894207/978747055561077/?type=3&theater
    https://www.facebook.com/970795999689516/videos/978807438888372/

  • Teatr Satyry Zielona Mrówa (Lublin) - "Klosz - art, czyli pochwała muchy"
    https://www.facebook.com/970795999689516/photos/pcb.978784918890624/978782825557500/?type=3&theater
    https://www.facebook.com/970795999689516/videos/978819008887215/

  • Goście wieczoru - Poławiacze Pereł Improv Teatr
    https://www.facebook.com/970795999689516/photos/pcb.978785115557271/978778018891314/?type=3


Dzień II

  • Teatr Lepszy Profil (Piotrków Trybunalski) - "Kto ze mną pobiegnie?"
    https://www.facebook.com/970795999689516/photos/pcb.979095292192920/979052058863910/?type=3&theater
    https://www.facebook.com/970795999689516/videos/979164432186006/
  • Omówienia spektakli prezentowanych w poprzednim dniu oraz spektaklu "Kto ze mną pobiegnie?"
    https://www.facebook.com/970795999689516/photos/pcb.979175788851537/979173532185096/?type=3

  • Warsztaty
    https://www.facebook.com/970795999689516/videos/979190538850062/

  • Teatr Kukufas (Zabrze) - "Długa Berta"
    https://www.facebook.com/970795999689516/photos/pcb.979299915505791/979222575513525/?type=3&theater
    https://www.facebook.com/970795999689516/videos/979290622173387/

  • Integracyjna Grupa Teatralna POMOST z Orzesza, spektakl "Ubu król"
    https://www.facebook.com/970795999689516/photos/pcb.979379505497832/979378745497908/?type=3&theater
    https://www.facebook.com/970795999689516/videos/979301922172257/

  • teatr KAPRYS (Łapy) - „Z Pieśni wzięte"
    https://www.facebook.com/970795999689516/photos/pcb.979509345484848/979508038818312/?type=3
    https://www.facebook.com/970795999689516/videos/979382092164240/
  • Gość wieczoru - Monika Kowalczyk
    https://www.facebook.com/970795999689516/videos/980546312047818/

 


Dzień III

  • Trening poranny
    https://www.facebook.com/970795999689516/photos/pcb.980576788711437/980574745378308/?type=3&theate

  • Teatr ZRKADLO (Słowacja) - "Učený z neba nikto nespadola
    https://www.facebook.com/970795999689516/photos/pcb.979952985440484/979941258774990/?type=3
    https://www.facebook.com/970795999689516/videos/979997042102745/

  • Warsztaty
    https://www.facebook.com/970795999689516/photos/pcb.980672245368558/980669638702152/?type=3

  • Gość wieczoru - Zespół Kasia i chłopaki
    https://www.facebook.com/970795999689516/videos/980292125406570

  • Obrady jury i protokół
    https://www.facebook.com/970795999689516/photos/pcb.980280525407730/980278748741241/?type=3&theater

 

Podsumowanie całego festiwalu:

  • Dzień I
    https://www.facebook.com/970795999689516/videos/978984848870631/
  • Dzień II
    https://www.facebook.com/970795999689516/videos/979772765458506/
  • Dzień III
    https://www.facebook.com/970795999689516/videos/980534222049027/

Wywiady z koordynatorami festiwalu i jurorami:

  • Wywiad z koordynatorami Festiwalu
    https://www.facebook.com/970795999689516/videos/978644105571372/
  • Wywiad z jurorem - Jacek Król
    https://www.facebook.com/970795999689516/videos/980044068764709/
  • Wywiad z jurorem - Przemysław Buksiński
    https://www.facebook.com/970795999689516/videos/980227478746368/
  • Wywiad z jurorem - Joanna Holcgreber
    https://www.facebook.com/970795999689516/videos/980262015409581/



 
 
 
 

Europejski Ośrodek Praktyk Teatralnych
założony, budowany i prowadzony
przez Włodzimierza Staniewskiego

 
Wydarzenia SpecjalneMapa serwisuBIP

Copyright © 2013 - 2020 by Europejski Ośrodek Praktyk Teatralnych Gardzienice | Realizacja JMC

 
 
 

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij X