Minione edycje festiwalu Kalejdoskop

Program 2018

 

Harmonogram szczegółowy dla uczestników

IV MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL TEATRÓW MŁODZIEŻOWYCH

„KALEJDOSKOP”

 

PIĄTEK

08.06.2018r.

1600– Oficjalne otwarcie IV Międzynarodowego Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Młodzieżowych „Kalejdoskop”, powitanie gości, przedstawienie jury/ Pałac – Sala Balowa

Prezentacje konkursowe (Sala Carmina):

1630 – 1710 – Teatr  M.D.K. , Młodzieżowy Dom Kultury Rzeszów, spektakl „Cynamonowy pył” (40 min.)

1730 – 1800 – Teatr ADHD, Pałac Młodzieży Katowice, spektakl „S.I. Witkacy” (30 min.)

1820 – 1850 – Teatr Wyjście, Spółdzielczy Dom Kultury, Stalowa Wola, spektakl „Krzyk motyla” (30 min.)

2030 – 2050 - Teatr Trzcina, Tomaszów Mazowiecki, spektakl „S.A. L. I.G.I. A” (20 min.)

2115Teatr „Puk - Puk”, Świdnik, spektakl gościnny „Głusi”

2200ognisko

 

SOBOTA

09.06.2018r.

900 – 945 – trening poranny z aktorami Ośrodka Praktyk Teatralnych „Gardzienice”

Prezentacja konkursowa (Sala Carmina):

1000 – 1200 – omówienia spektakli prezentowanych w poprzednim dniu /Szopa

1200 – 1300 – warsztaty (podział na 3 grupy, każdy juror prowadzi dla 1 grupy)

gr. 1 – Marek Kościółek/ sala Carmina

gr. 2 - Przemysław Buksiński/ Szopa

gr. 3 - Joanna Holcgreber/ Spichlerz

Prezentacje konkursowe (Sala Carmina i Spichlerz)):

1440 – 1500 – Zaczarowana szkatułka, Pałac Młodzieży we Lwowie, spektakl „ Ludzie w pudełkach„ (30 min.) /Spichlerz

1510 – 1550 – Teatr Kaprys, Dom Kultury w Łapach, spektakl „Drwa” (40 min.) /Carmina

1600 – 1630 – Teatr Lepszy Profil – Miejski Ośrodek kultury w Piotrkowie Trybunalskim, spektakl
                    „Twarz w twarz” (30 min) /Spichlerz

1640 1705-  Teatr Kukufas, Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 4 w Zabrzu „ Centrum Edukacji Twórczej” , spektakl „Dlaczego dziecko gotuje się w mamałydze” (25 min.) /Carmina

1710 – 1750 Teatr Kaprys, Dom Kultury w Łapach, spektakl „O czym nie jest ten spektakl” (40 min.)/Spichlerz

1800 – 1840 – Teatr Tetraedr, Raciborskie Centrum Kultury, spektakl „Gwoli jakiejś tajemnicy” (40 min.) /Carmina

1850 – 1930 Teatr Re/aktor, Młodzieżowy Dom Kultury im. S. Wyspiańskiego w Bolesławcu, spektakl „Chłopiec, który nauczył się latać” (40 min.) /Spichlerz

2045 Teatr „Kusy cukru”, Słowacja,, spektakl gościnny „O skutkoch a jestvovaniach”/ sala Carmina

2200  - Teatr  „Gardzienice”,  spektakl gościnny „WESELE - WYSPIAŃSKI - MALCZEWSKI – KONIECZNY” /Spichlerz

 

NIEDZIELA

10.06.2018r.

900 – 945 – poranny trening z aktorami Ośrodka Praktyk Teatralnych „Gardzienice”

1000 – 1300 - omówienia spektakli prezentowanych w poprzednim dniu /Szopa

1300 – 1400 – warsztaty

gr. 2 – Marek Kościółek/ sala Carmina

gr. 3 - Przemysław Buksiński/ Szopa

gr. 1 - Joanna Holcgreber/ Spichlerz

1500 – 1600 – warsztaty

gr. 3 – Marek Kościółek/ sala Carmina

gr. 1 - Przemysław Buksiński / Szopa

gr. 2 - Joanna Holcgreber / Szopa

1700 – ogłoszenie werdyktu, oficjalne zamknięcie IV Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Młodzieżowych „Kalejdoskop”/ Pałac - Sala Balowa

 

 
 
 
 

Europejski Ośrodek Praktyk Teatralnych
założony, budowany i prowadzony
przez Włodzimierza Staniewskiego

 
Wydarzenia SpecjalneMediaMapa serwisuBIP

Copyright © 2013 - 2019 by Europejski Ośrodek Praktyk Teatralnych Gardzienice | Realizacja JMC

 
 
 

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij X