Kalejdoskop

Program

 

Harmonogram szczegółowy dla uczestników

IV MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL TEATRÓW MŁODZIEŻOWYCH

„KALEJDOSKOP”

 

PIĄTEK

08.06.2018r.

1600– Oficjalne otwarcie IV Międzynarodowego Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Młodzieżowych „Kalejdoskop”, powitanie gości, przedstawienie jury/ Pałac – Sala Balowa

Prezentacje konkursowe (Sala Carmina):

1630 – 1710 – Teatr  M.D.K. , Młodzieżowy Dom Kultury Rzeszów, spektakl „Cynamonowy pył” (40 min.)

1730 – 1800 – Teatr ADHD, Pałac Młodzieży Katowice, spektakl „S.I. Witkacy” (30 min.)

1820 – 1850 – Teatr Wyjście, Spółdzielczy Dom Kultury, Stalowa Wola, spektakl „Krzyk motyla” (30 min.)

2030 – 2050 - Teatr Trzcina, Tomaszów Mazowiecki, spektakl „S.A. L. I.G.I. A” (20 min.)

2115Teatr „Puk - Puk”, Świdnik, spektakl gościnny „Głusi”

2200ognisko

 

SOBOTA

09.06.2018r.

900 – 945 – trening poranny z aktorami Ośrodka Praktyk Teatralnych „Gardzienice”

Prezentacja konkursowa (Sala Carmina):

1000 – 1200 – omówienia spektakli prezentowanych w poprzednim dniu /Szopa

1200 – 1300 – warsztaty (podział na 3 grupy, każdy juror prowadzi dla 1 grupy)

gr. 1 – Marek Kościółek/ sala Carmina

gr. 2 - Przemysław Buksiński/ Szopa

gr. 3 - Joanna Holcgreber/ Spichlerz

Prezentacje konkursowe (Sala Carmina i Spichlerz)):

1440 – 1500 – Zaczarowana szkatułka, Pałac Młodzieży we Lwowie, spektakl „ Ludzie w pudełkach„ (30 min.) /Spichlerz

1510 – 1550 – Teatr Kaprys, Dom Kultury w Łapach, spektakl „Drwa” (40 min.) /Carmina

1600 – 1630 – Teatr Lepszy Profil – Miejski Ośrodek kultury w Piotrkowie Trybunalskim, spektakl
                    „Twarz w twarz” (30 min) /Spichlerz

1640 1705-  Teatr Kukufas, Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 4 w Zabrzu „ Centrum Edukacji Twórczej” , spektakl „Dlaczego dziecko gotuje się w mamałydze” (25 min.) /Carmina

1710 – 1750 Teatr Kaprys, Dom Kultury w Łapach, spektakl „O czym nie jest ten spektakl” (40 min.)/Spichlerz

1800 – 1840 – Teatr Tetraedr, Raciborskie Centrum Kultury, spektakl „Gwoli jakiejś tajemnicy” (40 min.) /Carmina

1850 – 1930 Teatr Re/aktor, Młodzieżowy Dom Kultury im. S. Wyspiańskiego w Bolesławcu, spektakl „Chłopiec, który nauczył się latać” (40 min.) /Spichlerz

2045 Teatr „Kusy cukru”, Słowacja,, spektakl gościnny „O skutkoch a jestvovaniach”/ sala Carmina

2200  - Teatr  „Gardzienice”,  spektakl gościnny „WESELE - WYSPIAŃSKI - MALCZEWSKI – KONIECZNY” /Spichlerz

 

NIEDZIELA

10.06.2018r.

900 – 945 – poranny trening z aktorami Ośrodka Praktyk Teatralnych „Gardzienice”

1000 – 1300 - omówienia spektakli prezentowanych w poprzednim dniu /Szopa

1300 – 1400 – warsztaty

gr. 2 – Marek Kościółek/ sala Carmina

gr. 3 - Przemysław Buksiński/ Szopa

gr. 1 - Joanna Holcgreber/ Spichlerz

1500 – 1600 – warsztaty

gr. 3 – Marek Kościółek/ sala Carmina

gr. 1 - Przemysław Buksiński / Szopa

gr. 2 - Joanna Holcgreber / Szopa

1700 – ogłoszenie werdyktu, oficjalne zamknięcie IV Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Młodzieżowych „Kalejdoskop”/ Pałac - Sala Balowa

 

 
 
 
 

Europejski Ośrodek Praktyk Teatralnych
założony, budowany i prowadzony
przez Włodzimierza Staniewskiego

 
Wydarzenia SpecjalneMediaMapa serwisuBIP

Copyright © 2013 - 2018 by Europejski Ośrodek Praktyk Teatralnych Gardzienice | Realizacja JMC

 
 
 

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij X