Kalejdoskop

Program

 

Program festiwalu:

 

PIĄTEK - 23.06.2017r.

1700– Oficjalne otwarcie III Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Młodzieżowych „Kalejdoskop” (Pałac - Sala Balowa)

Prezentacje konkursowe(Sala Carmina):

1730 – 1800 – Teatr Kaprys M2 (Łapy), spektakl „Odcienie” (30 min.)

1820 – 1855 – Teatr Zbożowy (Kielce), spektakl „Koniec świata, czyli satyra za Wszechświat” (35 min.)

2000 – 2030 - Teatr Wyjście (Stalowa Wola), spektakl „Wojenka” (30 min.)

2050 – 2120 – Teatr Satyry Zielona Mrówa (Lublin), spektakl „Klosz – art, czyli pochwała muchy” (30 min.)

2130 – Spektakle gościnne: „W nowym kinie”, „Teatr od kuchni”, „Poławiacze Pereł Improve Teatr” (Spichlerz)

2230Ognisko

 

SOBOTA - 24.06.2017r.

900 – 945 – trening poranny dla uczestników festiwaluprowadzony przez aktorów Ośrodka Praktyk Teatralnych „Gardzienice”

Prezentacja konkursowa (Sala Carmina):

1000 – 1040 –Teatr Lepszy profil (Piotrków Trybunalski), (40 min.)

1040 – 1200 – omówienia spektakli prezentowanych w poprzednim dniu oraz spektaklu Teatru „Lepszy profil” (Szopa)

1215 – 1345 – warsztaty teatralne dla uczestników prowadzone przez jurorów i aktorów Ośrodka Praktyk Teatralnych „Gardzienice”

(Sala Carmina, Spichlerz, Szopa)

Prezentacje konkursowe(Sala Carmina):

1450 – 1515 – Teatr Kukufas (Zabrze), spektakl „Długa Berta” (25 min.)

1545 – 1630 - Integracyjna Grupa Teatralna Pomost (Orzesze), spektakl „Ubu król” (45 min.)

1700 – 1740 - Teatr Kaprys (Łapy), spektakl „Z Pieśni wzięte” (40 min.)

1800 – recital Moniki Kowalczyk (Pałac - Sala Balowa)

2100– Spektakle gościnne: „Sceny z Wesela” (hol Pałacu) i „Elektra” Ośrodka Praktyk Teatralnych „Gardzienice” (Szopa)

 

NIEDZIELA - 25.06.2017r.

900 – 945 – trening poranny dla uczestników festiwalu prowadzony przez aktorów Ośrodka Praktyk Teatralnych „Gardzienice”

Prezentacja konkursowa (Sala Carmina):

1000 – 1045 – Teatr Zrkadlo (Słowacja), spektakl „Učený z nebaniktonespadol” (45 min.)

1045 – 1200 – omówienia spektakli prezentowanych w poprzednim dniu i spektaklu Teatru „Zrkadlo” (Szopa)

1200 – 1330 – warsztaty teatralne dla uczestników prowadzone przez jurorów i aktorów Ośrodka Praktyk Teatralnych „Gardzienice”

(Sala Carmina, Spichlerz, Szopa)

1530 – 1700 – warsztaty teatralne dla uczestników  prowadzone przez jurorów i aktorów Ośrodka Praktyk Teatralnych „Gardzienice”  (Sala Carmina, Spichlerz, Szopa)

 

1730– koncert zespołu „Kasia i chłopaki” (Pałac - Sala Balowa)

1800– ogłoszenie werdyktu, oficjalne zamknięcie III Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Młodzieżowych „Kalejdoskop”

(Pałac - Sala Balowa)

 

 

 
 
 
 

Europejski Ośrodek Praktyk Teatralnych
założony, budowany i prowadzony
przez Włodzimierza Staniewskiego

 
Wydarzenia SpecjalneMediaMapa serwisuBIP

Copyright © 2013 - 2017 by Europejski Ośrodek Praktyk Teatralnych Gardzienice | Realizacja JMC

 
 
 

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij X