FESTIWAL ONLINE: Generator nadziei
Festiwal „Generator Nadziei” jest kontynuacją tradycji festiwali organizowanych w Ośrodku Praktyk Teatralnych „Gardzienice” od 2010 roku – pierwotnie pod hasłem Festiwalu Teatrów Błądzących.
Na program Festiwalu składają się: spektakle teatralne, koncerty, prezentacje multimedialne i wystawy.
Festiwal w formie stacjonarnej i jednodniowej miał miejsce 29.05 br. W formie online planowany jest w terminie: 24.06 – 28.06.2021





