Wernisaż wystawy malarstwa Mariusza Drzewińskiego „Z Lublina do Gardzienic. Obrazy stare i nowe”.

  29 kwietnia (sobota) o godzinie 18:00 w Pałacu Ośrodka Praktyk Teatralnych „Gardzienice” wernisaż wystawy malarstwa Mariusza Drzewińskiego „Z Lublina do Gardzienic. Obrazy stare i nowe”. Urodzony w 1959 r. w Lublinie. 1979-1983 studia w Instytucie Wychowania Artystycznego UMCS w Lublinie w pracowni prof. Mieczysława Hermana. Obecnie zatrudniony na stanowisku profesora UMCS w Katedrze Malarstwa … Czytaj dalej Wernisaż wystawy malarstwa Mariusza Drzewińskiego „Z Lublina do Gardzienic. Obrazy stare i nowe”.